Magie

27. února 2017 v 21:52 | Kalssie
Každý může mít svoji vlaství magii, ale pouze jednu!
Vždy vám to spotřebuje nějakou energii.
Magie není smrtonosná!
Vítr je jediným živlem, který umí létat, pokud ho to někdo naučil. Respektujte to, prosím, děkuji.
Vítr-létat, vytvořit kolem sebe větrnou kouli na ochranu, rychlý běh, proměnit se ve vítr, vznášení lehčích věcí, mluvení větrnou řečí (Tajná řeč! Rozumí jen kočky s touto magií.)
Voda-proměna ve vodu, vyvolat déšť, vysát vodu z věcí, dýchání pod vodou, menší vodní vír, vodní gejzír
Země-nechat vyrůst rostlinu, komunikace se zvířaty (Tajná řeč! Umí jen kočky s touto magií.), obmotání šlahouny, proměnění se v menší zvíře
Oheň-dokáže zapálit předměty (jen hořlavé), umí si zapálit srst, ocas a uši, zapálit si packy pro boj, vytvořit kolem sebe ohnivou kouli, čerpá energii z ohně tím že ho sní
Led-vytvořit sněžení (stejný efekt jako vyvolání deště), zamrazit vodní plochu, vyvolat sněhovou bouři, vytvořit kolem sebe sněhový vír, ledové krystaly
Mlha-vytvořit kolem sebe mlhu, čtení myšlenek, zmizet (krátce!), umí mluvit do cizí mysli a kočka tomu nezabrání a rozumí tomu, umí se proměnit v mlhu
Temnota-lepší mluvení s Hvězdnými, vytvořit kolem sebe černý kouř- nedá se přez něj vidět, proměmění se ve hvězdu (napořád, stane se z vás Hvězdný), zneviditelnit se
Blesk-proměna v blesk, přemistování se na různá místa, čerpání energie z bouře, vyvolání bouře, elektrická koule
Pocity-umí kočky spřátelit, rozpoznání pocitů, vyvolání hádek a slz, pomatení mysli (zešílení na půl hodiny), vymazání mysli (hodina v realitě, lze ovšem pomocí léčitele vyléčit)
Noc-přivolat noc, proměnit se v černý kouř (krátce!), může se dané kočce ukázat ve snu, čerpá energii z měsíce, uzavře kočku v černém kouři, splynutí s tmou
Gravitace- vytvoření silového pole (uvěznění nepřítele, možnost využít i jako ochranný štít), přilnavost (př. chození po větvých hlavou dolů), zvětšení gravitace (přitlačení nepřítele k zemi), zmenšení gravitace (vznášení)
Jed-zmatení smyslů (zatemnění před očima...), znehybnění nepřítele (krátce), vytvoření jedového oblaku (omráčení), imunita proti jedům a nemocem, jedovaté drápy (po seknutí rána pálí)
Special:
Měňavec- Když potkáte nějakou kočku a uvidíte jakou magii má (musíte ji zastihnout v ten moment kdy ji používá), získáte ji. Ale pozor! Budete na stejné úrovni jako ona. A jakmile uvidíte jinou předešlá se ztratí a vy získáte tu kterou jste viděli naposled. Při soubojích platí ta, kterou jste viděli naposledy (když uvidíte spolu bojovat 2 kočky).
Kočka s touto magií má někde na těle znamení, které se jí mírně rozzáří pokaždé, když získá novou magii. Znamení může být jakékoli velikosti.
Po 2 týdnech (v realitě) od registrace je jeden den, kdy jste BEZ magie. Vaše tělo odpočívá. Až se obnoví, máte tu magii, kterou jste měli naposled.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Svatá celebrita Svatá celebrita | E-mail | Web | 15. května 2017 v 19:23 | Reagovat

*Proč mají moje myšlenky velikou hodnotu a lidi zajímá co si myslím, příčinou je to že jsem svým myšlením blízký lidem, v současnosti se každý uzavřel do svého psychického vězení a tak jsou jeho myšlenky lidem cizí. Proč zanikly všechny veliké civilizace, příčinou bylo to že se uzavřeli před ostatními civilizacemi, za snahou se uzavřít je nemoc, to co je nemocné se uzavírá, aby to mělo klid od okolí.
V současnosti zaniká civilizace v USA, protože se USA uzavřelo okolnímu světu, díky svým ideologickým nemocem, veliké dluhy které nelze už splatit jsou jasným statistickým ukazatelem stavu ekonomiky každého státu, budoucnost zde má Kanada, která je zatím otevřená před ostatními civilizacemi. Nejhorší je srážka s blbcem, a blbcem je zde vždy nemocný člověk, dokud nevyřešíme naše nemoci, do té doby se nevyřeší ani ekonomika a politika.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama